×
ērta preču atgriešana ērta preču atgriešana
drošs maksājums drošs maksājums
piegāde 1-2 dienas piegāde 1-2 dienas
Ortoze rokas pleca atslēgkaula imobilizators ACROMION 2.0
Ortoze rokas pleca atslēgkaula imobilizators ACROMION 2.0
Ortoze rokas pleca atslēgkaula imobilizators ACROMION 2.0

ACROMION 2.0

Ortoze rokas pleca atslēgkaula imobilizators ACROMION 2.0

Ortoze rokas pleca atslēgkaula imobilizators ACROMION 2.0

Bandāža pie acromioclavikulāras locītavas mežģījuma

Labākais veids kā pārbaudīt vai ortopēdiskais produkts ir labs un patiešām darbojas - ir izmēģināt to.

Tieši tā notika ar Acromion 2.0, Orthoservice Ro+Ten, ko nozares profesionāļi ir vienbalsīgi atzinuši par izcilu sasniegumu akromioklavikulārās dislokācijas ārstēšanā, kā arī neskaitāmo pacientu skaits, kuri katru dienu gūst labumu, valkājot Acromion 2.0.

INDIKĀCIJAS

 • Konservatīva terapija acromioclavikulāras locītavas stabilizācijai pēc traumatiskām dislokācijām  pirmas - otras un trešas pakāpes (pēc ārsta norādījumiem)
 • Atslēgas kaula distālas daļas lūzumu konservatīva terapija

REF kods. S1063

Izmērs: universāls

Krāsa: zila, labā vai kreisā

89.40

OR

Ortoze rokas pleca atslēgkaula imobilizators ACROMION 2.0

RAKSTŪRLIELUMI UN MATERIĀLI

 • Siksnu sistēma paredzēta atslēgas kaula pārvietošanai uz leju un augšdelma kaula pārvietošanai uz augšu lai izlīdzinātu sava starpā acromionu un atslēgas kaulu (ekskluzīva sistēma)
 • Anatomiski veidots, elastīgs atslēgas kaula vāciņš, ar polietilēna putuplastu pildīts polsteris un rotējošie šarnīri
 • Kontralaterāla siksna ar ātras atbrīvošanas sprādzi (oranža)
 • Regulējams, ērts elkoņa un apakšdelma balsts ar polietilēna putuplasta puscietu polsterējumu vieglai uzlikšanai
 • Jostas fiksējoša siksna ar sprādzi (balta) regulējama ar Velcro® stiprinājuma sistēmu
 • Priekšējas spriegošanas siksnas gan ar nemainīgu, gan ar iepriekš iestatītu spriegojumu
 • Velūra siksnas , pielāgojāmās pēc izmēra

IZSTRĀDĀJUMA UZLIKŠANA

PIRMĀ UZLIKŠANA – INSTRŪKCIJA ĀRSTAM/TEHNIĶIM-ORTOPĒDAM

 • Nodrošiniet lai visas siksnas būtu noregulētas uz maksimālo garumu; atveriet tikai balto sprādzes aizdari (zīm.A) un oranžas krāsas āķa aizdari (siksnas numurs [3]) (zīm.B).
 • Novietojiet elkoņa kabatu ar apakšdelma balstu elkoņa augstumā ( pārliecinieties lai tas neatrastos pārāk zemu).Elkoņa kabatai jābūt ārējā pusē ar Velcro® aizdari vērstu uz augšu.
 • Aizveriet jostas siksnu ar balto sprādzes aizdari (zīm.C) un nospriegojiet pielietojot attiecīgo Velcro® aizdari (zīm.D).Ja siksna ir par garu, noņemiet Y-veida Velcro® aizdari, piegrieziet siksnu pēc garuma un novietojiet Y-veida  Velcro® aizdari atpakaļ.
 • Izlīdziniet elkoņa kabatu ar izmežģīto atslēgas kaulu tā, lai viņi veidotu vienotu līniju un iebīdiet elkoni elkoņa kabatā (zīm.E). Regulējiet elkoņa kabatas izmēru pielietojot attiecīgo Velcro® aizdari.
 • Plaukstas locītavas siksna (numurs [2]) tiek piestiprināta ap apakšdelmu un aizvērta pielietojot Velcro® aizdari pie plaukstas (zīm.G).Plaukstas locītavas siksnu,ja nepieciešams, var saīsināt. Lai to izdarītu, nogrieziet lieko siksnas daļu.Ja nepieciešams, siksnu var ievirzīt no plaukstas uz roku.
 • Paņemiet pleca vāciņu un novietojiet to uz izmežģīta atslēgas kaula (pārliecinieties, lai tas nebūtu novietots pārak tālu sāniski) (zīm.H).
 • Ievadiet siksnu ar oranžas krāsas āķa aizdari zem kontralaterālas paduses un piestipriniet uz pleca vāciņas tapas (zīm.I).Aizveriet attiecīgo Velcro® aizdari;(zīm.K); Gumijotajai gala daļai jāatrodas tieši virs oranžas krāsas marķējuma (tas pacientam kalpo kā atsauce).
 • Nospriegojiet kontralaterālās siksnas ar Y-veida Velcro® aizdarēm (zīm.L,M,N).Ja siksnas ir par garu, noņemiet Y-veida Velcro® aizdari, piegrieziet siksnas  pēc garuma un novietojiet Y-veida  Velcro® aizdari atpakaļ.
 • Nospriegojiet vertikālo siksnu aizmugurē (zīm.O), un tad vertikālo siksnu priekšpusē (zīm.P).
 • Pārliecinieties, vai visas siksnas ir nospriegotas.

BANDĀŽAS NOŅEMŠANA

 1. Atveriet spriegošanas siksnu (to var atpazīt pēc lielas gumijotas gala daļas; numurs [4]), bet neizvelciet to (zīm.R).
 2. Atbrīvojiet oranžas krāsas aizdari (siksna numurs [3]) no tapas uz pleca vāciņa (zīm.S)(ja nepieciešams, vispirms atlaidiet Velcro® aizdari ar gumijotu gala daļu).
 3. Atveriet plaukstas locītavas siksnu (zīm.T).

Atveriet balto sprādzes aizdari (zīm.U)(jostas siksna) un uzmanīgi noņemiet bandāžu; izvairīties no pēkšņām kustībām (zīm.V).

IZSTRĀDĀJUMA UZLIKŠANA – INSTRŪKCIJA PACIENTAM

 1. Pārliecinieties, kā spriegošanas siksna (to var atpazīt pēc lielas gumijotas gala daļas, numurs [4]) ir atvērta.
 2. Atveriet tikai balto sprādzes aizdari (zīm.A)(vēdera siksna numurs[1]) un oranžas krāsas āķa aizdari (kontralaterāla siksna priekšpusē – numurs [3]) (zīm.B).
 3. Novietojiet rokas kabatu ar apakšdelma balstu elkoņa augstumā ( pārliecinieties lai tas neatrastos pārāk zemu).Rokas kabatai jābūt ārējā pusē ar Velcro® aizdari vērstu uz augšu.
 4. Aizveriet jostas siksnu ar balto sprādzes aizdari (zīm.C).
 5. Izlīdziniet elkoņa kabatu ar izmežģīto atslēgas kaulu tā, lai viņi veidotu vienotu līniju un iebīdiet elkoni elkoņa kabatā (zīm.E).
 6. Plaukstas locītavas siksna (numurs [2]) tiek aizvērta ap plaukstas locītavu(zīm.G).
 7. Paņemiet pleca vāciņu un novietojiet to uz izmežģīta atslēgas kaula (pārliecinieties, lai tas nebūtu novietots pārak tālu sāniski) (zīm.H).
 8. Ievadiet siksnu ar oranžas krāsas āķa aizdari zem kontralaterālas paduses un piestipriniet to uz pleca vāciņas tapas (zīm.I).Aizveriet attiecīgo Velcro® aizdari;(zīm.K);nospriegojiet, līdz gumijota gala daļa atrodas tieši virs oranžas krāsas marķējuma.
 9. Nospriegojiet spriegošanas siksnu (numurs[4]) un nostipriniet to ar Velcro® aizdari (zīm.Q).

KOPŠANA

Nebalināt , Ķīmiski netīrīt, Negludināt,  Nežāvēt žāvētājā

Mazgāšanas instrukcijas: mazgāt ar rokām līdz max.30°C,  pielietojot maigas ziepes.Žāvēt prom no siltuma avotiem.

Izstrādājumu un tā daļas izmest tikai īpaši paredzētājās vietās.

Orthoservice Ortopēdiskie produkti