bezmaksas preču atgriešana bezmaksas preču atgriešana
drošs maksājums drošs maksājums
piegāde 1-2 dienas piegāde 1-2 dienas

Atgriešanas Politika

Atteikuma tiesību izmantošana

Iepērkoties internetā, patērētājs ar tirgotāju slēdz distances līgumu. Tas piešķir katram klientam atteikuma tiesības.

Pircējs var atteikties no šā līguma un atgriezt preci 14 dienu laikā no preces piegādes datuma, neminot iemeslu, saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu”.

Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums ar nepārprotamu paziņojumu (piemēram, pa e-pastu) mūs — SIA BELAMEKS, juridiskā adrese Rīga, Abrenes iela 4a, LV-1050, tālruņa numurs +371 22450001 — ir jāinformē par lēmumu atteikties no šā līguma. Jūs varat izmantot jau sagatavoto atteikuma veidlapas paraugu (lejupielādet), bet tas nav obligāti.

Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.

Ja jūs atteiksieties no šā līguma, mēs jums atmaksāsim visus no jums saņemtos maksājumus, tostarp piegādes izmaksas (izņemot papildu izmaksas, kas radušās tādēļ, ka jūs esat izvēlējies piegādes veidu, kas nav mūsu piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids), bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par jūsu lēmumu.

Atmaksāšana tiks veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu jūs izmantojāt sākotnējam darījumam, ja vien neesat skaidri paudis piekrišanu to darīt citādi. Jebkurā gadījumā no jums saistībā ar šādu atmaksāšanu netiks iekasēta nekāda maksa.

Jums preces jānosūta atpakaļ bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad jūs mums paziņojāt savu lēmumu tos atgriezt. Termiņš būs ievērots, ja jūs preces nosūtīsiet atpakaļ pirms 14 dienu termiņa beigām.

Jums būs jāsedz ar preču atpakaļ atdošanu saistītās tiešās izmaksas.

Jūs esat atbildīgs tikai par preču vērtības samazināšanos, ja preces izmantotas nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču veidu, īpašības un darbību, bet citos nolūkos.

Pirkuma līguma kopijas SIA BELAMEKS neuzglabā.

MK noteikumos par distances līgumu ir norādīti gadījumi, kad patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, tajā skaitā:

Orthoservice Ortopēdiskie produkti
Orthoservice WhatsApp